Elektronické stravovacie karty

Bezpečne, moderne a s úsmevom

Buďte atraktívnym zamestnávateľom na trhu práce a so stravovacou kartou UpDéjeuner dajte svojim zamestnancom viac. Príspevok na stravovanie zamestnancov je jedným z najobľúbenejších zamestnaneckých benefitov.

Ako zamestnávateľ a aj ako živnostník ušetríte na daniach. Elektronický stravný lístok je totiž daňovo uznateľný náklad.
Elektronické jedálne kupóny

Skupina Up

(predtým Groupe Chèque Déjeuner)

Poskytuje profesionálne riešenia v oblasti personálnej starostlivosti
prostredníctvom kupónova kariet rôzneho zamerania.

Záruka kvalitnej spolupráce

Cieľom skupiny Up je svojimi produktmi odpovedať na očakávania spoločností, firiem a jednotlivcov v oblasti sociálnej politiky a služieb. Taktiež sa angažuje v oblasti spoločenskej zodpovednosti a všetky jej služby sú certifikované normou kvality ISO 9001:2008.

Medzinárodné pôsobenie

Spoločnosť vznikla v roku 1964 vo Francúzsku a postupne sa etablovala do viacerých krajín a v týchto aktuálne pôsobí: Belgicko, Brazília, Bulharsko, Česká republika, Francúzsko, Grécko, Maroko, Mexiko, Nemecko, Poľsko, Rumunsko, Slovensko, Španielsko, Taliansko, Turecko, Portugalsko.

4 milióny kariet v obehu

  • Viac ako 400 000 akceptačných mieste v 10 krajinách
  • Stravovacia karta skupiny Up sa okrem Slovenska používa v Belgicku, Brazílii, Francúzsku, Taliansku, Španielsku, Turecku, Portugalsku, Poľsku a v Mexiku
mapa-jedalna-karta
Zákaznícka linka

Zákaznícka linka

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne karty UpDéjeuner sa môžete obrátiť na našu infolinku

02 /32 55 35 45