Stravovacia karta pre obchody

Bezpečne, moderne a s úsmevom

Nové technológie uľahčujú možnosti komunikácie a poskytujú veľa nových obchodných príležitostí. A keďže je našim dlhodobým cieľom poskytovať služby, ktoré prinášajú pridanú hodnotu, transformovali sme papier na kartu. Vzniklo tak bezpečné, moderné a administratívne nenáročné prevedenie stravovacích poukážok.

Obchody

Informácie pre Vašich zákazníkov

Informácie o Vašej prevádzke budú publikované na webe www.seky.sk.

up-web
jedalny-kupon
Nálepka so symbolom 
upozorní zákazníkov na
možnosť platby kartou
UpDéjeuner.
Získate ju pri podpise
zmluvy.

Skupina Up

(predtým Groupe Chèque Déjeuner)

Poskytuje profesionálne riešenia v oblasti personálnej starostlivosti
prostredníctvom kupónova kariet rôzneho zamerania.

Záruka kvalitnej spolupráce

Cieľom skupiny Up je svojimi produktmi odpovedať na očakávania spoločností, firiem a jednotlivcov v oblasti sociálnej politiky a služieb. Taktiež sa angažuje v oblasti spoločenskej zodpovednosti a všetky jej služby sú certifikované normou kvality ISO 9001:20015.

Medzinárodné pôsobenie

Spoločnosť vznikla v roku 1964 vo Francúzsku a postupne sa etablovala do viacerých krajín a v týchto aktuálne pôsobí: Belgicko, Brazília, Bulharsko, Česká republika, Francúzsko, Grécko, Maroko, Mexiko, Nemecko, Poľsko, Rumunsko, Slovensko, Španielsko, Taliansko, Turecko, Portugalsko.

4 milióny kariet v obehu

  • Viac ako 400 000 akceptačných mieste v 10 krajinách
  • Stravovacia karta skupiny Up sa okrem Slovenska používa v Belgicku, Brazílii, Francúzsku, Taliansku, Španielsku, Turecku, Portugalsku, Poľsku a v Mexiku
mapa-jedalna-karta
Zákaznícka linka

Zákaznícka linka

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností ohľadne akceptácie karty Up Jedálny kupón sa môžete obrátiť na našu infolinku

02 /32 55 35 33